Martin Norén – Delägare & Projektledare

martin.noren@rivare.nu
076 247 90 09

Kim Ekerwald – Delägare & Projektledare

kim.ekerwald@rivare.nu
070 820 48 68

Robin Hansson – Delägare & Projektledare

robin.hansson@rivare.nu
070 745 47 45

Samantha Alsterklint – Ekonomi

samantha.alsterklint
070 791 02 77

Jerry Eriksson – Kalkyl

jerry.eriksson@rivare.nu
079 079 31 40

Yael Grutzky – Kalkyl

yael@rivare.nu
070 654 88 14

Jim Sjöholm – Förrådsansvarig

jim.sjoholm@rivare.nu
073 935 12 91

Stefan Lemón – Projektledare

stefan.lemon@rivare.nu
070 754 32 56

Augusto Sjögren – Projektledare

augusto.sjogren@rivare.nu
070 769 40 44

Daniel Jensen – Projektledare

daniel.jensen@rivare.nu
073 976 87 50

Pierre Håkansson – Produktionsledare

pierre.hakansson@rivare.nu
073 960 01 16

Veli Saarenketo – Produktionsledare

veli.saarenketo
073 543 54 02

Eli Stanys – Produktionsledare

eligijus.stanys@rivare.nu
073 518 29 16

Jan Karppanen – Arbetsledare

jan.karppanen@rivare.nu
070 796 78 65

Johan Holmberg – Arbetsledare

johan.holmberg@rivare.nu
070 400 89 15